€ 13,50/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na auto-myjni bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 05:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka na myjni samochodowej – ręcznej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na myjni ręcznej dla osób z doświadczeniem
  • osoba będzie zajmować się myciem, sprzątaniem i woskowaniem aut
  • konieczność dbania o szczegóły oraz stosowanie odpowiedniej chemii

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • uczciwość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość, zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia różnych aut

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Fizyczna praca na myjni samochodowej, Berlin 07/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 6135b392f431e7f7

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na auto-myjni bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany czy mógłbym prosić o kontakt pod numer 794356860

  2. szanowni państwo pańska oferta pracy wydaje mi się interesująca proszę o więcej informacji na jej temat pod numerem telefonu 506 709 572 lub 514 338 837

  3. MarcinMS na 8 lipca 2018 @ 08:58

    Witam jestem zainteresowany posiadam duże doświadczenie

  4. Adrian97 na 15 lipca 2018 @ 14:06

    Witam jestem zainteresowany ofertą 533530311