€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie przy pakowaniu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 01:49

Propozycja zatrudnienia w Ulm na magazynie przy pakowaniu artykułów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Ulm

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • zbieranie i kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie produktów, etykietowanie paczek
  • przepakowanie produktów
  • inne zlecone zadania

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy oraz możliwość przyjazdu swoim samochodem
  • brak problemów w związku z podjęcia pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nauki nowych rzeczy
  • pracodawca organizuje zamieszkanie oraz zobowiązuje się do częściowego pokrywania kosztów

Aplikacja:
Swoje zgłoszenia mogą przesyłać Państwo klikając w różowy buton ze słowem ” Aplikuj” na stronie: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-ulm,oferta,3650776

ID ogłoszenia: 34754790ae9a803b