€ 2200-2600/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 października 2018 05:09

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie 2018 w Dreźnie dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200-2600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy odbieraniu odpadów z posesji prywatnych oraz firm
  • pracownik będzie wrzucał worki z odpadami na śmieciarkę oraz podstawiał kosze do załadunku

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie przy tłumaczeniu dokumentów i dopełnianiu formalności na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • rzetelne szkolenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza Drezno 2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 7415bbe50e2cecde

8 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Drezno”

  1. Norbert Stawski na 14 października 2018 @ 14:59

    Proszę o odpowiedź . Jestem zainteresowany. Już wysłałem do państwa moje CV. Dziękuję.

  2. jestem zainteresowany wasza oferta sprawnosc fizyczna jest i to bardzo dobra . obecnie pracuje w holandi przy pakowaniu miesa wolowego od 3lat . prosze o kontakt +48572038104

  3. Artur Zielinski na 15 października 2018 @ 10:09

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt 723393701

  4. Artur Zielinski na 15 października 2018 @ 10:13

    Jestem gotowy wyjechać natychmiast proszę o Kontakt 723 393 701

  5. Jestem zainteresowany 534-751-868

  6. Witam jestem zainteresowany tą pracą, proszę o kontakt 015163284654 lub E-mail tomdom28@web.de pozdrawiam Tomek

  7. Witam jestem zainteresowany tą pracą, proszę o kontakt 015163284654 pozdrawiam Tomek

  8. Darekk123 na 4 lutego 2019 @ 17:42

    Witam jestem zaintesowany kontakt prezesdarekk10@gmail.com