€ 10,50 euro brutto/h + dodatki

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz rozładunek paczek bez języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:30

Poszukujemy pracowników do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy rozładunku, sortowaniu paczek. Oferta z Hannoveru dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę plus 2 euro na godzinę dodatku za pracę na zmianie nocnej
Miejscowość: Hannower, Niemcy

 Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony będzie w centrum dystrybucyjnym dużej firmy kurierskiej
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie paczek na magazyn, rozładunek, załadunek i sortowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na nocnej zmianie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • referencje będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania niedaleko miejsca pracy
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • odzież roboczą
  • wdrożenie w obowiązki
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Sortowanie paczek, Hannover”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 15458ea51ec154bf

2 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz rozładunek paczek bez języka Hannover”

  1. klaudiaaaaa na 18 kwietnia 2017 @ 11:36

    Witam :) wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani pracą . Spełniamy wszystkie warunki. Możliwy natychmiastowy wyjazd. Prosimy o kontakt +48 881 578 764, +48 537 195 895 bądź e-mail klaudi1997@o2.pl :)

  2. arturwisniewski na 8 maja 2017 @ 14:44

    Artur 28n lat jestem zaineresowany prosze o kontakt 507844106