€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik ładowacza śmieciarki Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 września 2014 01:36

Firma zajmująca się wywozem odpadów z Darmstadt poszukuje pomocnika ładowacza śmieciarki. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Darmstadt

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ustawianie kubłów pod śmieciarkę.
  • Do zadań należeć będzie wrzucanie worków z odpadami segregowanymi i nie na śmieciarki.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekujemy:

  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • zwinność, zaradność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość wyjazdu na dłużej
  • motywacja
  • gotowość do pracy od 6 do 16
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione zakwaterowanie
  • praca po 10 h dziennie
  • zapewnione ubezpieczenie, pracodawca odprowadza również składki

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę http://praca.gratka.pl/oferta/pomocnik-ladowacz-smieciarki-niemcy-2499506.html

ID ogłoszenia: 76754099b0f40ea5

7 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik ładowacza śmieciarki Darmstadt”

  1. danielurszula@interia.pl na 8 września 2014 @ 20:38

    Witam,Jestem zainteresowany Panstwa oferta pracy .Ale z jezykiem u mnie slabo.Prawo jazdy kat b wlasny samochod .Prosze o kontakt .+48723499407

  2. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą 782101010. Prosze o kontakt Jarek

  3. wojtek121277222 na 11 września 2014 @ 17:51

    witam. wraz z kolega jesteśmy zainteresowani ta oferta. kontakt wojtek121277222@o2.pl

  4. sebastiandopracy na 13 września 2014 @ 18:32

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Sebastian, +48514798660. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam.

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy:
    - język – podstawy,
    - PJ. kat, B,C
    - kurs na przewóz rzeczy,
    - wózki widłowe,
    Proszę o kontakt tel. 792-600-717

  6. Witam jestem zainteresowany propozycja pracy i wyjazdem w celu zarobkowym ,interesuja mnie kazde warunki pracy i umiejetnosc sprawdzenia sie w waszej firmie,moze to byc nawet umowa stala,posiadam tez doswiadczenie i umiejetnosci w tego typu pracach fizycznych i nie tylko jestem,jezyk niemiecki komunikatywny tel.0048739510985

  7. mariusz ciucka na 13 września 2015 @ 12:30

    Witam!
    Jestem zainteresowany tą praca ,prosze o odpowiedz!
    edward12345@onet.pl