€ 11,10 euro brutto plus dieta

Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik przy rozbiórkach od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 września 2014 00:50

Aktualna propozycja pracy w Niemczech w budownictwie dla pomocników budowlanych. Zatrudnienie w firmie z siedzibą w Ulm dostępna od zaraz przy rozbiórkach.

Stanowisko: Pracownik budowlany do rozbiórek

Zarobki: 11,10 euro brutto plus 40 euro netto diety dziennie

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Ulm

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne przy rozbiórkach.
  • Wsparcie wszelkich prac prowadzonych przy rozbiórkach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracodawca koniecznie wymaga posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz, start pracy od 01.09
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • satysfakcjonujące warunki wynagrodzenia
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny: 0048 68 383 2943 lub 662034180.
Możliwość przesłania wiadomości na adres e-mail: ge.po@onet.eu

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22jma5/

ID ogłoszenia: 40254038b25606dd

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech pomocnik przy rozbiórkach od zaraz Ulm”

  1. Witam jestem przedstawicielem firmy ge-po oferta pracy jest nieaktualna

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.