€ 0

Oferta fizycznej pracy w Niemczech – pracownik placu kempingowego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2014 23:56

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech jako pracownik placu kempingowego przy drobnych naprawach, przycinaniu drzew, dbaniu o zieleń oraz tym podobne prace fizyczne.

Pracownik placu kempingowego

Opis stanowiska:
– drobne prace w ogrodzie (koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, dbanie o tereny zielone)
– przycinanie drzew, cięcie drewna
– drobne przebudowania / remonty
– drobne naprawy w kempingach

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie na wymienionych stanowiskach
– dobre samopoczucie

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie do października 2014
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MK/PK/08/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.

ID ogłoszenia: 15253df9bc562d94