€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy komisjonowaniu od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 grudnia 2013 00:26

Magazyny firm Netto i Edeka poszukują pracowników fizycznych od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy komisjonowaniu produktów na magazynie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: komisjoner

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca na magazynach firm Netto i Edeka
  • komisjonowanie
  • zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego pick by voice oraz za pomocą monitora
  • operowanie wózkiem widłowym
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • przynajmniej 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku komisjonera,
  • umiejętność korzystania z systemy pick by voice
  • znajomość języka przynajmniej na poziomie podstawowym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • poszukujemy osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie
  • dobre wynagrodzenie
  • zapewnione lokum
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych
na adres:
a.zygalska@castor-logistic.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska na jakie państwo aplikują” Komisjoner”

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/pilnie-zatrudnimy-komisjonerow,565534.html

ID ogłoszenia: 82852b2d5d29a505