€ 9,07 euro brutto +ok.30 euro netto diety dziennie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach Neu-Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neu-Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 02:43

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego. Oferta z Neu-Ulm przy przeprowadzkach- demontażu mebli i maszyn oraz montażu po transporcie.

Stanowisko: Pracownik przeprowadzkowy

Numer referencyjny: 102/UMZUG/DE/14

Lokalizacja: Neu-Ulm

Zarobki: 9,07 euro brutto plus ok 30 euro netto diety dziennie

Obowiązki:

  • Poszukiwane osoby do demontowania mebli biurowych, pakowania, przygotowania do przewozu i zabezpieczania przed skutkami transportu.
  • Pracownik będzie miał za zadanie montować meble u klienta.
  • Do tych zadań należeć będzie również analogiczne postępowanie z maszynami i urządzeniami.

Oczekujemy:

  • pracownik musi komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim
  • pracodawca wymaga 2 ub 3 letniego, udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza, ślusarza lub mechanika
  • duża motywacja
  • zdolności manualne, zręczność
  • mile widziane będą osoby z własnym samochodem
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany

Oferujemy:

  • dobre warunki płacowe
  • możliwość podjęcia pracy w długofalowej perspektywie
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie na koszt pracownika
  • pełna odzież oraz niezbędne narzędzia są zapewnione na miejscu
  • praca na dłużej
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV w języku niemieckim na adres: elektro@gpjc.eu
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2270fk/

ID ogłoszenia: 191539da5b725d34