€ 9 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy recyklingu od zaraz bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 26 listopada 2015 01:23

Możliwość zatrudnienia w sortowni odpadów z Dortmundu przy recyklingu. Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odpadów na taśmach i stołach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Dortmund

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za fizyczną pracę przy sortowaniu odpadów.

Wymagania:

  • zręczność, zwinność
  • duża spostrzegawczość
  • dynamiczne tempo pracy
  • duża samodzielność
  • możliwość pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • zapewniona odpowiednia odzież robocza oraz niezbędne środki ochrony indywidualnej
  • zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę na niemieckich zasadach z ubezpieczeniem oraz wszelkimi składkami
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w organizacji miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość mailową należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sortowanie odpadów, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-dortmund-sortowanie-odpadow/

ID ogłoszenia: 345655ad2fd071e

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy recyklingu od zaraz bez języka Dortmund”

  1. Marcin.Szewczyk na 29 listopada 2015 @ 10:38

    Dzień dobry mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na to stanowisko.
    Posiadam doświadczenie w tej pracy ( szkło , pet , makulatura , zmieszane ).
    Mam wszystkie niezbędne szczepienia do wykonywania tej prac jak i również aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem osobą pracowitą , nie palącą i bez nałogów.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz.
    Posiadam podstawowy kurs języka niemieckiego ( 1A ) oraz podstawowy kurs języka angielskiego .
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl