€ 7,86 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie butelek bez języka Arnstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Arnstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 01:39

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu butelek dla Polaków. Zatrudnienie w Arnstadt dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz butelek

Lokalizacja: Arnstadt

Zarobki: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu butelek.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość
  • obowiązkowość
  • sumienność

Oferta:

  • zatrudnienie na umowie o pracę niemieckiej
  • uczciwe zarobki
  • wsparcie przy kwestiach formalnych

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny: 7,86 euro brutto/h
Wiadomość należy również przesłać pocztą elektroniczną na adres: cemjol@interia.pl z dopiskiem: praca przy segregacji

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22j9ma/

ID ogłoszenia: 61253fc99889e6ce

4 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie butelek bez języka Arnstadt”

  1. kinguska1211kinguska na 27 sierpnia 2014 @ 19:18

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  2. Witam jestem zainteresowana państwaofertą pracy znam dobrze język niemiecki jestem gotowa podjąć pracę od raz interesuje mnie długa współpraca tel 662295594 pozdrawiam Anna

  3. dominikrzysztofiak94 na 29 sierpnia 2014 @ 19:49

    Witam !
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Wysyłam CV na wasz adres.

  4. jestem zainteresowany prosze o kontakt 609936858