€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sprzątanie domów Berlin/Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:40

Aktualna możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie w Berlinie lub Monachium przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium lub Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pracować i sprzątać mieszkania i domy prywatne.
  • Pracownik będzie samodzielnie dogadywał się z klientem jakie prace ma do wykonania.
  • Do zadań należeć mogą: sprzątanie po remontach, większych imprezach, sprzątanie codzienne.
  • Zadania które przypadają pracownikom to: zmywanie naczyń, podłóg, czasem mycie okien, wynoszenie i segregowanie śmieci, odkurzanie, ścieranie kurzy, ścielenie łóżek, pranie, prasowanie itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • atutem będą osoby z Gewerbeschein
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • duża dokładność i obowiązkowość
  • dynamiczne tempo pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenia wypłacane raz na tydzień
  • godziny pracy są elastyczne
  • zapewnione ubezpieczenie

Uwaga:
Pracownik samodzielnie musi zorganizować sobie kwaterę, pracodawca nie zapewnia miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.
Numer kontaktowy: +4916097741320

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m9ci/

ID ogłoszenia: 909545a6f44a94eb