€ od 8,5 euro/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu jako pomoc domowa Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 23:52

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia prac w Niemczech w charakterze sprzątaczy. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: przez pierwsze 3-4 prace stawka to 8,5 euro/h, następnie wzrasta do 11 euro (trwa to ok 3 tygodnie)

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie jako osoba do pomocy w domu, głównie chodzi o sprzątanie.

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy na stałe w Berlinie
  • znajomość języka przynajmniej w stopniu podstawowym
  • założona lub chęć założenia Gewerbe
  • dokładność, obowiązkowość
  • staranność

Oferujemy:

  • pomoc przy zakładaniu Gewerbe
  • stałe zlecenia
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy kontaktować się mailowo

Wiadomość należy przesłać na adres: anna.pocke@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22bb8g/

ID ogłoszenia: 12153bc476b3294e

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu jako pomoc domowa Berlin”

  1. olkowianka na 10 lipca 2014 @ 10:42

    Witam, pracowałam przez dwa lata jako pokojówka w hotelu i chętnie teraz przeszłabym do trochę lżejszej pracy, tzn. nie na akord :-). Mam tylko jedno pytanie. Jakie są stawki ostateczne, po stazu. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.