€ 2000 euro/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu obiektu Wangerland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wangerland
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:07

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla 3 Polaków przy sprzątaniu obiektu z branży gastronomicznej. Zatrudnienie w Wangerland na stanowisku sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Dolna Saksonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Numer referencyjny: ska/03/2015

Opis zadań:

  • Pracownik zatrudniony będzie na potrzeby firmy gastronomicznej.
  • Obowiązki: sprzątanie lokalu, wynoszenie śmieci, mycie podłóg oraz inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność efektywnego rozplanowania sobie czasu pracy
  • pozytywne nastawienie
  • duża motywacja
  • doświadczenie w podobnej pracy wymagane

Oferta:

  • tymczasowe zatrudnienie od zaraz do listopada 2015
  • 48 godzin pracy w tygodniu
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione świadczenia socjalne oraz urlop
  • pracodawca oferuje wyżywienie i zamieszkanie w pensjonacie w cenie 325 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyżej postawione wymagania zapraszamy do wysyłania zgłoszeń drogą mailową na adres:
contact@gppeople.pl z dopiskiem w tytule: nr referencyjny: ska/03/2015

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia aktualnego zdjęcia oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niezbędne w takcie rekrutacji jest odpowiednie zatytułowane wiadomości!

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-id269127.html

ID ogłoszenia: 99754f2ffdd3fad9