€ 7,56 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu w okolicach Rostocku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 14:27

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Niemczech polegającej na sprzątaniu pomieszczeń. Zatrudnimy sprzątaczki jak również sprzątaczy ze znajomością języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym już od końca marca do końca października 2014

Stanowisko: sprzątaczka, sprzątacz
Lokalizacja: Niemcy, okolice Rostocku,
Wynagrodzenie: 7,56 euro/h brutto

Zadania:
– utrzymywanie porządku i czystości w pomieszczeniach

Wymagania:
– samodyscyplina, dobre zdrowie
– dobre nastawienie do pracy
– sprawność fizyczna
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– wyjazd na dłuższy okres

Oferujemy:
– stałą pracę
– miłą atmosferę
– dobrą płacę

Aplikacja:
Wszystkich chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do wysyłania swojego CV ze zdjęciem na adres: justyna.bogdanowicz@jeople.de
W temacie wiadomości proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz “reinigungskraft”

Źródło:

ID ogłoszenia: 7052f66e8524ad6