€ od 7,86 euro/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 grudnia 2013 01:45

Sklep budowlany z Berlina poszukuje pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla grup przy wykładaniu towarów bez znajomości języka niemieckiego-wystarczy jedna osoba w grupie ze znajomością.

Stanowisko: Pomocnik w sklepie budowlanym

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: w zależności od miejsca pracy, landy wschodnie stawka-7,86 euro, wschodnie: 8,50 euro

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie ekspozycji, rozstawianie regałów, wykładaniu towarów na półki, odpowiednie rozmieszczanie produktów.
  • praca preferowana dla grup 4 osobowych

Oczekujemy:

  • grup 4 osobowych
  • posiadanie samochodu- w przypadku grupy wystarczy 1
  • znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w grupie
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy w na magazynie i merchandisingu
  • wymagamy osób zdecydowanych, pracowitych
  • precyzja, zdolności manualne,
  • dobra kondycja, umiejętność pracy w grupie
  • bezkonfliktowość
  • kultura osobista

Oferta:

  • pracodawca zwraca koszt dojazdu do pracy
  • zatrudnienie na umowę tymczasową
  • ubezpieczenie
  • możliwość dłuższej współpracy

Aplikacja:
Zainteresowanych i spełniających powyższe kryteria zapraszam do wysyłania zgłoszeń:
info@europajob.pl z dopiskiem “Pracownik pomocniczy w sklepie budowlanym”

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/inne-fizyczne/pracownik-pomocniczy-w-sklepie-budowlanym-cale-niemcy,564018.html

ID ogłoszenia: 67952a5057e8809e

10 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru w sklepie Berlin”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jestem w stanie prace podjąć od zaraz. Proszę o kontakt 697220648

  2. jestesmy gotowi do podjecia pracy grupa 4 osobowa od stycznia 2014 tel +48509917502 posiadamy samochód znamy bdb berlin jedna osoba komunikatywny niemiecki

  3. Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy jesteśmy grupą 3-osobową i jedna osoba z nas zna komunikatywny niemiecki. Prosimy o kontakt telefoniczny:669321554.

  4. Marta i Krzysiek na 13 grudnia 2013 @ 13:31

    Jesteśmy zainteresoawni Państwa ofertą.Prosimy o kontakt 789 031 425.

  5. Jestem zainteresowany tą ofertą num.tel.+4915214542911

  6. Dorota i Michał na 30 grudnia 2013 @ 20:35

    Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w państwa firmie. telefon kontaktowy 785325926

  7. Jestem zainteresowany waszą pracą i prosze o szybki kontakt tel.:519 16 99 74

  8. Natalia sebastian na 7 stycznia 2014 @ 23:56

    witam jestesmy zaineresowani praca mamy doswiatczenie takie w pracy wiemy o co chodzi …. prosze o kantakt na meila nataleczka803@wp.pl

  9. Witam wraz z kolegom chcemy podjąć prace na wyżej wymienionym stanowisku jesteśmy osobami pracowitymi dokładnymi sumiennymi.. proszę o odpowiedz na numery – 506351883/787034382

  10. dominikaaa na 15 lutego 2014 @ 17:10

    Witam Jesteśmy zainteresowane państwa ogłoszeniem . Koleżanka posiada prawo jazdy -kat. B. Mamy podstawową znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Jesteśmy odpowiedzialne. punktualne, BEZ NAŁOGÓW, sumeinnie wykonujemy swoją pracę, jesteśmy energiczne.możemy pracować w zmiennym systemie pracy.
    prosze o kontakt dominika.sawicka92@gmail.com
    792 183 667