€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie i pakowanie warzyw Borken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borken
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 02:04

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sortowaniu, pakowaniu warzyw na ciężarówkę. Zatrudnienie w Borken dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: praca od 07.01.2015

Miejsce zatrudnienia: Borken

Obowiązki:

  • Wszelkie prace fizyczne:
  • sortowanie i pakowanie warzyw takich jak kartofle i cebula
  • Pracownik będzie miał za zadanie załadować worki z warzywami na ciężarówki.

Oczekiwania:

  • osoby w wieku 20 do 40 lat
  • posiadanie prawa jazdy akt.T
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • sprawna umiejętność obsługi wózka widłowego
  • wytrzymałość fizyczna
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • pracę dla mężczyzn
  • zatrudnienie od 07.01.2015

Warunki pracy i zarobki do uzgodnienia z pracodawcą

Aplikacja:
Wiadomość zawierającą CV prosimy przesłać na adres: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-mezczyzn-id253180.html

ID ogłoszenia: 6915469424537caf

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie i pakowanie warzyw Borken”

  1. witam jestem zainteresowana podjeciem sie pracy bardzo prosze o kontakt +48797697545