€ do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech w rolnictwie przy zbiorach kapusty

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 17 października 2013 23:39

Poszukiwani pracownicy fizyczni na farmę w rolnictwie. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach kapusty dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów kapusty

Miejsce: Niemcy

płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca polowa przy zbiorach kapusty

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia we wcześniejszej pracy przy zbiorach kapusty
  • znajomość języka niemieckiego
  • stan zdrowia dobry
  • poszukujemy osoby sprawnej fizycznie

Oferta:

  • praca sezonowa dla osób z doświadczeniem

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres:
ewelina@azdp.eu

Zastrzegamy iż nie wysyłamy informacji odmownych.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20f46h/

ID ogłoszenia: 76152600269243f4

2 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech w rolnictwie przy zbiorach kapusty”

  1. jagoda i damian na 31 października 2013 @ 12:06

    witam jestesmy zainteresowani praca mamy wieloletnie doswiadczenie w pracy za granica \(niemcy szwecja,grecja) jestesmy gotowi od zaraz podjac prace znamy postawy niemieckiego i angielskiego
    JAGODA I DAMIAN
    NR TEL 510857 601

  2. piotr19800530 na 30 stycznia 2014 @ 16:01

    witam,Piotr33 lata mam bardzo dobre doświadczenie przy uprawie kapusty sadzenie, wycinanie, kiszenie proszę o kontakt nr.tel.669302945