€ do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 marca 2015 00:25

Poszukujemy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie w Berlinie w dyskoncie spożywczym dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w dyskoncie spożywczym

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z pracodawcą

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie pracował na zmianach nocnych w dyskoncie spożywczym.
  • Praca polegać będzie na obsłudze dostaw, rozkładaniu towarów na magazynie.
  • Pracownik będzie wykładał towar na półki sklepowe, kontrolował daty ważności.
  • W razie potrzeby osoba zatrudniona będzie przygotowywała ekspozycje i wystawy.

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • obowiązkowość, sumienność
  • wytrzymałość fizyczna
  • dbanie o estetykę wykonywanej pracy
  • znajomość języka nie jest wymagana
  • pracownik musi wykazywać się inicjatywą i kreatywnością
  • zdrowy kręgosłup

Oferujemy:

  • obecność polskojęzycznego brygadzisty na nocnej zmianie
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania – na życzenie pracownika
  • zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia pracodawca zapewnia przeszkolenie

Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Wykładanie towarów, Berlin”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 18455034dd366128

10 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech wykładanie towaru bez języka Berlin”

  1. archimedes na 16 marca 2015 @ 12:54

    Witam jestem zainteresowany oferta podaje swoj nr telefonu 015217436137
    pozdrawiam

  2. Witam! Jestem zainteresowany tą ofertą.Przez 7 lat pracowałem w hipermarkeci
    obsługiwałem dosawy,towarowałem w tym 2 lata na zmianie nocnej.
    mój nr tel. 600671523

  3. Michal_87 na 17 marca 2015 @ 13:53

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą :) Mój numer telefonu to : 730 161 325 pozrawiam Michał :)

  4. pawelwisniewski na 18 marca 2015 @ 23:29

    Witam, jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem wysłałem CV ze zdjęciem. Pozdrawiam

  5. Witam,wraz z żoną i synem jesteśmy zainteresowani ta praca. ja i syn posiadamy certyfikat na wózki widlowe. prosimy o kontakt,nr.tel 516269722.pozdrawiamy.

  6. pawelwisniewski na 19 marca 2015 @ 09:57

    Nr. Tel. 518507537

  7. renatka35lubin na 19 marca 2015 @ 14:24

    WITAM JESTEM ZAINTERESOWANA PANSTWA OFERTA PRACY JESTEM DO DYZPOZYCJI OD ZARAZ .MAM DOSWIADCZEDNIE W TEJ BRANZY KONTAKT 786143863 LUB EMAIL renatka35lubin@gmail.com

  8. Michal1101 na 19 marca 2015 @ 17:31

    Witam jestem zaintersowany ofertą pracy , mam doświadczenie w tej braży pracowałem pare lat Prosze o kontakt EMail Bercham1104@wp.pl

  9. Witam jestem zaintersowana Państwa propozycją ,mam doświadczenie.

    chwiedziuk@gmail.com

  10. marko777 na 30 marca 2015 @ 11:34

    Witam jestem zainteresowany Panstwa oferta, mam doswiadczenie ,prosze o kontakt
    marko777life@googlemail.com
    to wysle swoje CV