€ 1850/mc brutto

Oferta Niemcy praca od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 04:53

Aktualna od zaraz propozycja z Berlina przy pakowaniu perfum na linii produkcyjnej. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla pakowaczy 2019.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • ręczne pakowanie flakonów perfum
  • praca w szybkim tempie
  • pracownik będzie samodzielnie składał pudełka, wypełniał, umieszczał ulotki, perfumy, zamykał, etykietował i foliował

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres próbny
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Dortmund 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 7635c6078a6ce0ef

7 komentarzy na “Oferta Niemcy praca od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Berlin”

  1. Marcin8896 na 11 lutego 2019 @ 23:01

    witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i dyspozycyjni od zaraz prosze o kontakt 697169641

  2. gPiotrowski na 13 lutego 2019 @ 16:27

    Witam, mogę podjąć tą pracę od zaraz.
    Tel.668567696

  3. Weronika20 na 13 lutego 2019 @ 18:36

    Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt 534-064-907

  4. Dorota1989 na 13 lutego 2019 @ 18:50

    Witam chętna para. 691209198. Pozdrawiam

  5. Kacper12354 na 24 lutego 2019 @ 00:09

    Witam jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt 570 576 201

  6. KingaKrupa na 3 marca 2019 @ 12:00

    Witam jestem zainteresowana. MIESZKAM W BERLINIE. MÓJ NUMER+48661779854 E-MAIL : kingakrupa889@gmail.com

  7. Daria Wardek na 11 kwietnia 2019 @ 08:45

    Witam jestem zainteresowana.
    Proszę o kontakt 887667011

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.