€ 7-8 Euro netto

Oferta pracy fizycznej w Niemczech jako kierowca / pracownik śmieciarki z kat.C Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 00:59

Również bez znajomości języka w rejonie m.in. Berlina możliwa od zaraz fizyczna praca w Niemczech jako pracownik usług komunalnych – kierowca śmieciarki z kat.C.

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK USŁUG KOMUNALNYCH

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

pomoc przy załadunku koszy ze śmieciami do śmieciarki
zbieranie worków z odpadami segregowanymi
praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
Wymagania:

sprawność fizyczna i manualna
zaangażowanie
odpowiedzialność
sumienność
Oferujemy:

umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
transport na trasie Polska – Niemcy
transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
zakwaterowanie
zaliczki wypłacane co tydzień
możliwość długofalowej współpracy
kantyny w miejscach wywozu odpadów

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy również na naszą stronę www.remax-praca.pl.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj.

p.dolhanczuk@remax-praca.pl

ID ogłoszenia: 93662a1c905f2703