€ od 10 euro netto/h

Oferta pracy na budowie od zaraz przy regipsach dla montera budowlanego Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 01:46

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych do montażu płyt kartonowo-gipsowych na budowie. Oferta pracy w Niemczech od 26 stycznia 2015 przy regipsach w Ulm.

Stanowisko: Monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Ulm

Zarobki: stawka godzinowa od 10 euro netto

Termin: start już 25.01.2015

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowo remontowe.
  • Odświeżanie wnętrz
  • malowanie, tapetowanie
  • tynkowanie
  • montaż płyt z karton gipsu
  • szpachlowanie i szlifowanie

Wymagamy:

  • 3 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku
  • duża samodzielność, odpowiedzialność
  • doskonałe zorganizowanie, pracowitość
  • zaangażowanie, dokładność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym – brak problemu z dogadaniem się
  • przyjazd swoim samochodem

Oferta:

  • wysokie stawki godzinowe
  • bezkosztowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • zapewnione prawo do płatnego urlopu
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia droga mailową.

adres e-mail: biuro@flexjob.pl

źródło: http://www.praca4u.net/monter-plyt-karton-gips-trockenbau-id264004.html

ID ogłoszenia: 81054be5e92a8dc8

1 odpowiedź na “Oferta pracy na budowie od zaraz przy regipsach dla montera budowlanego Ulm”

  1. Jestem zainteresowany praca Kontakt 0048793932160