€ 6 euro netto

Oferta pracy Niemcy – Pokojówka hotelowa, sprzątanie w Winterberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Winterberg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2014 01:04

Ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla pokojówki w hotelu na terenie Winterberga przy sprzątaniu pokoi. Oferta przeznaczona dla kobiet z doświadczeniem oraz dobrą znajomością języka.

AGENCJA PRACY BEETSMA SP. Z O.O. poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko:

Pracownik utrzymania czystości (personel hotelowy)

Miejsce pracy: Niemcy, Winterberg
Opis stanowiska:
- sprzątanie pokoi hotelowych według wyznaczonych standardów
(3 pokoje w godzinę)

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego jako warunek konieczny
- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
- chęć do pracy fizycznej
- mile widziane panie

Co oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie

CV proszę przesłać na adres: j.nowak@beetsma.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W temacie wiadomości proszę wpisać „Pracownik utrzymania czystości”!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA:

KATOWICE: 32 202 90 40 ul. Moniuszki 7
Nr rej agencji pracy 5169.

ID ogłoszenia: 7725425320aa2019

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Justynabeetsma

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Justynabeetsma »