€ do ustalenia

Oferta pracy w budownictwie przy wykończeniach dla glazurnika Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 czerwca 2014 14:36

Firma budowlana z Würzburga zatrudni pracownika fizycznego na stanowisko pomocnika budowlanego przy wykończeniach. Praca w Niemczech przy układaniu mozaiki na ścianach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Würzburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na budowie przy wykończeniach. Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie płytek, kafelek oraz mozaiki na ścianach.

Wymagania:
– język niemiecki w stopniu dobrym
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– osoba zdrowa bez nałogów
– fachowiec w swojej dziedzinie

Oferujemy:
– konkurencyjne wynagrodzenie
– legalna umowa na niemieckich warunkach podpisana bezpośrednio u pracodawcy
– zapewniamy świadczenia socjalne i odprowadzanie składek
– oferujemy miejsce noclegowe bądź pomoc przy szukaniu
– w razie potrzeby możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Kandydatów zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: bau@holbern.pl w tytule wpisując: PP/06/2014

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-227l76/

ID ogłoszenia: 69853ac08eeaf058