€ 8 euro netto

Oferta pracy w Niemczch dla Kucharza w Norderstedt 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norderstedt
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 18 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2017 05:02

Agencja “Jobs Plus” proponuje legalną pracę w Niemczech na stanowisku kucharza w miejscowości Norderstedt. Zatrudnienie w gastronomii przy przygotowywaniu dań kuchni niemieckiej i międzynarodowej.

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Naszym Klientem jest rodzinny, trzygwiazdkowy hotel w Niemczech.
Obecnie szukamy osoby, która u boku Szefa Kuchni będzie przygotowywać dania na bazie najlepszych jakościowo produktów.
To świetna okazja, by zdobyć cenne doświadczenie w gastronomii, w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Brzmi dobrze?

KUCHARZ (Niemcy – Norderstedt)

Jakie będą Twoje obowiązki?

• przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej i międzynarodowej pod okiem Szefa Kuchni
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Czego od Ciebie oczekujemy?

• wykształcenia kierunkowego (gastronomia)
• doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza
• znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 (niezbędna do komunikacji w pracy)
• aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
• gotowości do wyjazdu za granicę
• motywacji do pracy i rozwoju
• mile widziane prawo jazdy kat. B

W jaki sposób o Ciebie zadbamy?

• oferujemy pracę od zaraz na pełen etat, z możliwością długoterminowej współpracy
• będziesz zatrudniony/a na podstawie umowy o pracę tymczasową wraz ze wszystkimi świadczeniami, m.in. urlop płatny czy L4
• otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, a ponadto: bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym i ciepły posiłek w trakcie pracy
• zapewnimy pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem, a nasz konsultant będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas trwania kontaktu

Prześlij do nas swoje CV na adres zagranica@jobsplus.pl z dopiskiem KUCHARZ/NIEMCY/NORDERSTEDT

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

ID ogłoszenia: 7165899ddb839766