€ 11,25 - 11,45 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczch jako pomocnik budowlany od zaraz Franfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 15 września 2016 04:17

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocnika budowlanego. Możliwość zatrudnienia od zaraz w okolicach Frankfurt nad Menem w budownictwie na ok. 6 tygodni.

Stanowisko: Pomocnik budowlany
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: od 11,25 do 14,45 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • wspieranie prac budowlanych w firmie z okolic Frankfurtu nad Menem
  • dbanie o narzędzia i materiały
  • prace na bieżąco zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • duża dokładność i precyzja
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie własnych narzędzi
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy
  • gotowość do częstych zjazdów
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • apn.3072901@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id409343.html

ID ogłoszenia: 34157d9e9c892667