€ 1850-2650/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech 2019 na produkcji kosmetyków bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 04:52
  • Wygasa: 22 dni, 15 godzin

Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka na produkcji kosmetyków naturalnych. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2019 na pół roku z zakwaterowaniem zorganizowanym płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od osobistych zdolności kandydata

Termin: od stycznia 2019

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • początkowo prosta, powtarzalna praca przy wykładaniu pustych opakowań do napełnienia, z biegiem czasu coraz bardziej skomplikowane obowiązki

Oczekiwania:

  • zmotywowanie
  • pracowitość
  • sumienność
  • dostępność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na okres połowy roku
  • zatrudnienie od stycznia 2019
  • sprawdzonego, uczciwego pracodawcę
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne, w pokoju 2 osobowym za 150 euro, 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/a4/12/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7415c0434776268c

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech 2019 na produkcji kosmetyków bez języka Dortmund”

  1. Kamilrybka1 na 3 grudnia 2018 @ 16:55

    Jestem chętny do tej pracy

  2. mariuszmagda na 3 grudnia 2018 @ 19:22

    Witam,wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy,prosimy o kontakt jeśli oferta jest nadal aktualna 516747889 Pozdrawiamy.

  3. Switlana Marczuk na 6 grudnia 2018 @ 18:00

    Witam. Jestem zainteredowana ofertą pracy na pakowaniu kosmetyków. Proszę o kontakt sw999@tlen.pl Pozdrawiam

  4. Jadsup1973 na 9 grudnia 2018 @ 13:45

    Jestem chętna wraz z moim konkurentem i synem

  5. michalinamazur na 9 grudnia 2018 @ 14:02

    Jestem chętna razem z chłopakiem. Tel. Kontaktowy +48510147347

  6. Iwona1986 na 9 grudnia 2018 @ 19:55

    Szukamy pracy dla 4 osob na dluzszy okres czasu.Bardzo prosze o kontakt 724726797.Dziekuje

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.