€ 9,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.b jako dostawca pizzy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 04:10

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B w charakterze dostawcy pizzy. Oferta z pizzerii w Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miasto: Kolonia, Niemcy
Pensja: stawka do ustalenia ale nie mniej niż 9,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik wspiera pracę restauracji – drobna pomoc na kuchni, przenoszenie skrzynek, dbanie o porządek, dostarczanie składników, pomoc przy zmianie beczek, przestawianie mebli, itp.
  • głównym obowiązkiem pracownika będzie rozwożenie pizzy do klientów, pobieranie opłat i wydawanie paragonów
  • w przypadku korzystania z samochodu służbowego konieczne będzie dbanie o auto

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • mile widzie osoby z własnymi samochodami
  • zdolności matematyczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • otwartość, przyjazne nastawienie

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi warunkami
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się
  • auto służbowe i telefon
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem „Dostawca pizzy, Kolonia″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 2885885707394a73