€ 9 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2017 03:46
  • Wygasa: 5 dni, 20 godzin

Oferta tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B w firmie owocowo-warzywnej przy przewozie. Ogłoszenie z Mannheim dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy
Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku kierowcy w firmie owocowo – warzywnej przy przewozie towarów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek i rozładunek, drobne prace na magazynie oraz prace porządkowe
  • zadania wykonywana będzie w chłodni lub na zewnątrz
  • rozpoczęcie od 3 w nocy
  • dbanie o powierzony samochód

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów – do pracy należy przychodzić trzeźwym a w godzinach pracy obowiązuje totalny zakaz palenia, picia alkoholu a także korzystania z telefonów komórkowych
  • czynne prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia busa
  • wysoka motywacja
  • zorganizowanie
  • atutem będzie chęć nauki języka niemieckiego
  • konieczność zabrania własnych sztućców, naczyń, ubrań, rękawiczek oraz obuwia z noskami

Oferujemy:

  • raz na miesiąc zaliczka w wysokości 50 euro a reszta po zakończeniu kontraktu – lub na konto walutowe
  • pracę na 12 tygodni
  • pościel
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 7 euro doba i za sprzątanie na koniec 25 euro
  • możliwość wykupienia posiłku wzmacniającego w cenie 5 euro dziennie
  • około 40-60 godzin pracy na tydzień

Aplikacja:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: KIEROWCA B

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/kierowcab/

ID ogłoszenia: 895918eec239903