€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla kobiet pakowanie sera od zaraz Buxheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buxheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 03:25

Od zaraz poszukujemy kobiet do pracy w Niemczech na produkcji w przetwórni mlecznej przy pakowaniu serów. Zatrudnienie w Buxheim dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz serów

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Buxheim

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

Pracę wykonywać się będzie w pozycji stojącej. Osoba zatrudniona odpowiada za pakowanie serów zgodnie z zamówieniem klientów. Do zadań należeć będzie przygotowanie zamówień w paczkach lub na paletach. Zadaniem będzie sortowanie produktów.

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zręczność, zwinność
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • wyjazd 26.04 ze Szczecina
  • zamieszkanie w kwocie 135 euro miesięcznie plus 20 euro kaucji
  • stałe zarobki
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wsparcie koordynatora z Polski

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej za pośrednictwem poczty elektronicznej:

  • marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-serow-od-zaraz-poszukujemy-kobiet-id281449.html

ID ogłoszenia: 9495537d73c71dd3