€ 10 euro/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka dla montera budowlanego Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 września 2014 03:17

Firma budowlana z Monachium poszukuje monterów płyt kartonowo gipsowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy regipsach dla 4 Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter budowlany

Lokalizacja: Monachium

Zarobki: 10 euro/h

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Zatrudniony będzie miał za zadanie montować płyty kartonowo gipsowe, podwieszać sufity.
  • Do zadań należeć będzie samodzielne wykonywanie stelaży oraz prace wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz na ok 4 miesiące
  • obowiązkowe jest doświadczenie
  • duża fachowość
  • dokładność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana jednak będzie dodatkowym atutem podczas procesu rekrutacji
  • przyjazd własnym samochodem jest konieczny
  • pracownicy powinni sami zorganizować sobie odzież do pracy i zakwaterowanie w Monachium

Oferujemy:

  • pracę dla 4 Polaków – możliwa grupa
  • ok 40 h pracy tygodniowo
  • oferta pracy na 4 miesiące z możliwością przedłużenia umowy
  • zarobki w wysokości 10 euro/h brutto

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV prosimy przesłać na adres: rekrutacja4@epser.com

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-niemcy-id241179.html

ID ogłoszenia: 3165406fc193eb0c