€ 1450 euro brutto/mc + zamieszkanie

Oferta pracy w Niemczech Berlin bez języka dla par produkcja napojów energetycznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:04

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych. Ogłoszenie w Berlina dla par z zakwaterowaniem bezpłatnie zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • zadania są przydzielane w zależności od aktualnego zapotrzebowania, są to głównie prace fizyczne i powtarzalne np. kontrola jakości, pakowanie, przestawianie, dostarczanie produktów, itp

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zespołowej
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • pracowitość
  • punktualność
  • wytrzymałość fizyczna

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w pełni wyposażonym mieszkaniu, pracownik musi zabrać wyłącznie własną pościel i ewentualnie podstawowe naczynia wraz ze sztućcami
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Produkcja napojów energetycznych i izotoników”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 1935729a64d8c5a0

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech Berlin bez języka dla par produkcja napojów energetycznych”

  1. justyna1991 na 5 maja 2016 @ 14:55

    Interesuje nas ta praca z chłopakiem

  2. monikson na 8 maja 2016 @ 22:56

    interesuje mnie praca, mogę pracować wraz ze znajomą. Czy umówa jest na określony czas pracy?

  3. darmir@darmir.nysa.com.pl na 11 maja 2016 @ 20:47

    Chętnie podejmiemy prace jako para CV zostało już wysłane. Czekamy na odpowiedz.
    Pozdrawiam

  4. krystiann1994 na 13 czerwca 2016 @ 18:05

    Byl bym zainteresowany praca wraz z kolego proszę o kontakt 661096838