€ 1350 € netto + zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2018 06:05

Hotel 4* z Berlina prowadzi nabór na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech 2018 do podjęcia od zaraz bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki miesięczne: 1350 euro do ręki – netto plus darmowe zakwaterowanie a także pełne wyżywienie

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • pomoc we wszelkich pracach kuchennych – przygotowywanie składników i prostych dań oraz sosów, sprzątanie blatów, praca na zmywaku

Wymagania:

  • pracowitość, staranność, sumienność
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku a także znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością – tzw. książeczki

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zamieszkania oraz smaczne wyżywienie w restauracji hotelowej
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opcję podnoszenia kwalifikacji
  • niemiecką umowę na rok z opcją przedłużenia

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a4/05/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 215aef44bfad498

10 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pomoc kuchenna od zaraz Berlin 2018”

  1. Michalll na 8 maja 2018 @ 23:07

    Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz proszę o kontakt pod numerem 668969173

  2. Nikola9090 na 11 maja 2018 @ 10:30

    Jestem zainteresowana przedstawioną wyżej ofertą pracy, proszę o kontakt 669300499 lub nikola9090@op.pl pozdrawiam 🙂

  3. Witam.
    Jestem zainteresowana panstwa ofertą.
    Jestem milosnikiem Niemiec, znam minimalne podstawy języka. Prosze o kontakt pod numer 780031358.
    Pozdrawiam.

  4. Robert5691 na 15 maja 2018 @ 18:40

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy. Jeśli jest ona aktualna, proszę o kontakt na nr 502189109. Pozdrawiam. Robert

  5. zygmunttatianka na 19 maja 2018 @ 16:01

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy wraz z żoną. Posiadam własny transport oraz prawa jazdy kat; B. Tel; 782027189

  6. zanetaszyn@wp.pl na 27 maja 2018 @ 09:44

    Jestem zainteresowana 507280298

  7. zanetaszyn@wp.pl na 27 maja 2018 @ 09:45

    Jestem zainteresowana 507180298

  8. Oferta jeszcze aktualna ?

  9. czachaszka na 4 lipca 2018 @ 14:15

    Witam jeśli oferta jest aktualna to proszę o kontakt pod adresem e-mail racze20@gmail.com

    mam niezbędne papiery + zawód w tym zawodzie

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.