€ 8,90 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Drezno na magazynie z obuwiem sportowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 marca 2016 02:49

Magazyn z obuwiem sportowym zatrudni pracowników od zaraz do zbierania zamówień. Niemcy praca w Dreźnie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • pracownik będzie pracował przy kompletowaniu zamówień dużych – dla sklepów oraz mniejszych dla klientów indywidualnych
  • każde opakowanie z obuwiem należy sprawdzić czy spełnia wymogi jakościowe
  • całe zamówienie należy odpowiednio zapakować i wysłać pod wskazany adres
  • pracownik będzie obsługiwał również komputer i aktualizował statusy przesyłek oraz stanów magazynowych

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkie tempo pracy
  • duża dokładność
  • odpowiedzialność
  • szybkość we wdrażaniu się
  • bezproblemowa umiejętność korzystania z komputera
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • jasne wytłumaczenie wszelkich niejasności związanych z warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Zbieranie zamówień na magazynie obuwniczym, Drezno 2016″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 76456d6fc4298a1c

5 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Drezno na magazynie z obuwiem sportowym”

  1. Witam
    Jestem osobą zainteresowaną państwa ofertą pracy , jestem gotowa podjąć pracę od zaraz język niemiecki umiem na poziomie podstawowym, mam dużą motywację do pracy
    Pozdrawiam

  2. Karol1992 na 6 marca 2016 @ 11:49

    Dzień dobry.

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Mogę przyjechać w ciągu kilku dni, mam samochód. Znam język niemiecki na poziomie komunikatywnym (jestem w trakcie nauki). Zarówno obsługa komputera jak i nauka nowych systemów nie sprawia mi problemów. Ze względu na studia we Wrocławiu (niestacjonarne) zależy mi na pracy w okolicach Drezna.

    Na podany przez Państwa adres e-mail wysłałem już swoje CV. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące mojego dotychczasowego zatrudnienia oraz posiadanych kwalifikacji.

    Pozdrawiam

    Karol Olszański

  3. Witam. Mam 43 lata wraz z kumplem 42 lata jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Kontakt tel. 693-902-531. Pozdrawiam.

  4. Witam . Jestem zainteresowany podjęcia pracy OD ZARAZ . Kontakt tel +48 733 043 553