€ atrakcyjne

Oferta pracy w Niemczech bez języka jako spawacz MIG-MAG od zaraz, Ravensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ravensburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:19

Na terenie Ravensburga od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech bez języka w branży przemysłowej na stanowisku spawacza MIG-MAG. Zatrudnienie przy spawaniu i obróbce stali drobnoziarnistej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Spawacza MIG/MAG.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
– opieke polskiego koordynatora na czas trwania projektu

Obowiązki:
– obróbka i spawanie stali drobnoziarnistej S460, nierdzewnej, magnetycznej o grubości do 100mm,
– optymalizacja procesu spawania i wykonania elementów końcowych

Wymagania:
– posiadanie ważnego certyfikatu spawacza,
– mile widziana znajomość j. niemieckiego bądź j. angielskeigo,
– gotowość do samodzilenej pracy w sytsytemie 3 zmianowym,
– elestyczność, umiejętność pracy w zespole,
– akceptowanie sporadycznych wyjazdów organizowanych przez klienta na montaże poza siedzibę firmy

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 572 057 775

ID ogłoszenia: 8145d5bba41a5ca3