€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka komisjonowanie na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 02:56

Oferujemy zatrudnienie na magazynie z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu, pakowaniu i zbieraniu zamówień. Niemcy praca od zaraz.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: różne do wyboru – Hamburg, Ulm, Kolonia, Bremen, Langenau

Numer referencyjny: 02/2015KO

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy komisjonowaniu, zbieraniu i kompletowaniu zamówień.
  • Pracownik będzie odpowiadał za utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
  • Inne prace np: rozładunek, załadunek i zajmowanie się układaniem towarów na półkach.

Oczekiwania:

  • wyłącznie osoby do 40 roku życia
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość niemieckich liczebników
  • każdy kandydat musi posiadać doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu, obsłudze systemu słuchawkowego, monitorów, skanerów
  • konieczna jest praktyczne umiejętność operowania wózkiem widłowym niskiego składowania z platformą jezdną dla operatora
  • niezawodność, dobre zorganizowanie
  • odpowiedzialność, punktualność

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • liczne szkolenia – np. z obsługi wózka niskiego załadunku, BHP, systemu komputerowego, itp.
  • godziny nadliczbowe oraz praca na nocne godziny jest dodatkowo płatna
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • wysokie stawki godzinowe plus dieta
  • opieka polskiego brygadzisty

Aplikacja
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2677735.html

ID ogłoszenia: 14554ee13c9462f8

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka komisjonowanie na magazynie Hamburg”

  1. Witam…. Jestem zainteresowany ofertą tej pracy ponieważ miałem już do czynienia z przeliczaniem ,rozładunku oraz załadunków towarów jak,artykuły spożywcze,mięsne ,nabiału ,oraz warzywne …
    Posiadam także dobrą komunikatywność z językiem Angielskim..
    Proszę o jak najszybszy kontakt ze mną ,ponieważ bardzoo mi zależy na tej pracy…
    mój numer kontaktowy +48789112993 ora email.. wojciechkubik78@gmail.com
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby .. dziękuję ,,,,