€ od 7 €/h netto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 marca 2021 02:55

Od zaraz praca w Niemczech dla budowlańców przy elewacjach-dociepleniach. Zatrudnienie na budowie bez znajomości języka we Frankfurcie nad Menem także dla osób do douczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 7 euro netto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace wykończeniowe, polegające na wykonywaniu robót elewacyjnych metodą lekką, mokrą – klejenie styropianu, montaż tynku cienkowarstwowego, malowanie

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na budowie
  • chęć do nauki

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • indywidualne podejście do pracownika
  • dwutygodniowy okres próbny
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • na własny koszt zamieszkanie, odzież oraz dojazdy do pracy
  • elastyczność
  • raz w miesiącu pracodawca zwraca koszty dojazdu do domu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • +49 151 66813015

Można również wysłać zgłoszenie mailowo, na adres:

  • v.domanski@wp.pl

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-budowlany-elewacje-i-wykonczenia-niemcy-CID4-IDID5j1.html

ID ogłoszenia: 316057379ad5f14