€ 13,30-15,00/h netto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach od zaraz Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zingst
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 października 2022 00:31

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach i tynkach. Ogłoszenie 2022 z Zingst dla budowlańców bez znajomości języka. Opłacone zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany – dociepleniowiec/tynkarz

Wynagrodzenie: 13,30-15,00 na godzinę pracy netto

Miasto: Zingst, Niemcy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy tynkach mineralnych oraz dociepleniach w systemie WDVS

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenia w przy przy dociepleniach i z tynkami mineralnymi
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie własny samochód

Zapewniamy:

  • przejazdy za darmo
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 150 euro tygodniowo
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • zwrot kosztów za przejazd do Niemiec
  • możliwość pobierania zaliczek do 900 euro w pierwszym miesiącu
  • opcja rejestracji w ZUS
  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną bezpłatną
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracownicy najbardziej zaangażowani mogą liczyć na podwyżki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na dłużej
  • premia za polecenie pracowników w wysokości 220 euro
  • opieka koordynatora na miejscu
  • dla osób które podejmą długotrwałą współpracę 150 euro na tygodniowy urlop

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 577 511 922

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: https://inserv.com.pl/oferta-pracy/praca-w-niemczech-tynki-docieplenia/

ID ogłoszenia: 593635e8f3214ef7