€ 11,50-13,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie AGD od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 01:59

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie hurtowni małego AGD. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków przy zbieraniu zamówień z użyciem skanera.

Stanowisko: Magazynier
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Zarobki:

  • zmiana dzienna – 11,50 euro brutto na godzinę
  • zmiana nocna – 13,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni sprzętu tzw. małego AGD (odkurzacze, miksery, suszarki, lokówki, maszynki do golenia etc.).
  • zatrudnienie przy kompletowaniu zamówień dla sklepów detalicznych
  • zadania wykonywane z pomocą skanera ręcznego (interfejs również w języku polskim)

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • brak nałogów
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i nawet podstawowym językiem niemieckim
  • duża samodzielność, odpowiedzialność
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy
  • terminowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • konieczność posiadania zaświadczenia o niekaralności
  • możliwość przyjechania do Niemiec swoim samochodem

Oferujemy:

  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie
  • ciekawe wyzwania
  • niemiecką umowę o pracę
  • uczciwe zarobki
  • dodatki urlopowe i na świąteczne
  • ubezpieczenie oraz możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Magazyn AGD, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 49259593e5e6dd45