€ 1200-1700e

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz, Wörth am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Worth am Rhein
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 9miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:30

W rejonie Wörth am Rhein dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy kompletacji towarów i przygotowaniu do wysyłki.

PRACA PRZY ZBIERANIU ZAMÓWIEŃ na magazynach spożywczych na terenie CAŁYCH Niemiec!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
*przygotowanie towaru do wysyłki(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
*zbieranie zamówień przy pomocy wózka z monitorem i skanerem / bądź praca na systemie słuchawkowym

OFERUJEMY:
*legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
*umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
*wynagrodzenie godzinowe 9,79€ – 10€ brutto – kwota startowa (+dodatki i premie)
*100-200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy.
*dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
*możliwość firmowego zakwaterowania
*nasze kwatery znajdują się w odległości ok. 15km od miejsca pracy. Mieszkając na naszych kwaterach otrzymują Państwo meldunek
*możliwość awansu pionowego

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!!
501 402 851
609 025 434
POSIADAMY RÓWNIEŻ OFERTY DLA SZTAPLERÓW!

ID ogłoszenia: 3675d6500c4007be

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz, Wörth am Rhein”

  1. Jestem zainteresowany mam uprawnienia na wózek widłowy mój telefon 501 375 306