€ 13,50/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie zoologicznym od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 01:09

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni zoologicznej z Lipska przy zbieraniu i pakowanie zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z art. zoologicznymi

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni zoologicznej
  • do zadań należeć będzie obsługiwanie sprzętów – komputera, wózka paletowego oraz skanera
  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-art-zoologicznych-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 18161b0efde440be