€ 2300 +premie, dodatki

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz Kolonia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2020 02:59

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie płatne zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace produkcyjna na różnych etapach wytwarzania wyrobów czekoladowych z zachowaniem wysokich standardów BHP
  • prace mogą polegać na obsłudze urządzeń, dbaniu o ciągłość i wysoką jakość, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność na minimum półtora roku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne zarobki
  • opieka koordynatora Polaka
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 1,5 roku
  • środki ochronne

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/07/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 9315f14628a06a21