€ od 8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2016 01:02

Producent foteli samochodowych z Ingolstadt oferuje pracę w Niemczech przy montażu części. Ogłoszenie dla osób zręcznych bez znajomości języka od 27 czerwca 2016.

Start: od 27.06.2016

Stanowisko: Pracownik na produkcji foteli samochodowych

Miasto: Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: przez pierwsze 3 miesiące pracownik otrzymuje dietę, stawka godzinowa rośnie od 8,80 euro brutto na godzinę do 11,25 euro po 9 miesiącach pracy

Obowiązki:

  • zadania manualne związane z montażem części oraz samych foteli
  • praca na podstawie instrukcji
  • kontrola jakości oraz pakowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zręczność, sprawność
  • zdolności techniczne
  • samodzielność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie wraz z dietą przez pierwsze 3 miesiące
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • zatrudnienie trzyzmianowe

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 5155765c5fd77853

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji foteli samochodowych Ingolstadt”

  1. krzysiek.k na 19 czerwca 2016 @ 21:58

    Witam. Jestem zainteresowany ogłoszeniem. Proszę o adres pod który mogę wysłać CV, pozostawiam też kontakt do siebie, herbi_krk@interia.pl

  2. Witam
    prosze o podanie adresu gdzie mozna wyslac CV
    lub o kontakt sainc@interia.pl
    pozdrawiam