€ 2,000.00

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz jako kierowca kat. C+E w Kerpen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kerpen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 października 2019 04:47

Firma z Kerpen poszukuje kierowców kat. C+E również bez znajomości języka do pracy w Niemczech w dużej firmie logistycznej, która obsługuje między innymi sieć sklepów Lidl.

Posrednictwo pracy Alex-Job poszukuje do pracy osob zainteresowanych stanowiskiem kierowcy dla duzej firmy logistycznej, Praca pod Lidlem.

Opis stanowiska
rozwozenie towaru do roznych punktow
zaladunek i rozladunek towaru
zabezpieczenie ladunku
dbanie o stan techniczny i czystasc pojazdu

Wymagania
Czynne prawo jazdy CE kod 95
katra kierowcy
chec do pracy, zaangazowanie
Uczciwosc, sumiennosc

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia
Niemiecka umowa o prace
atrakcyjne wynagrodzenie plus dieta
zakwaterowanie

email: k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 865db04e1446978