€ 10€/h +zakwaterowanie

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu zabawek, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:41

Również bez znajomości języka dla pakowaczy możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech przy pakowaniu zabawek w firmie z Frankfurtu nad Menem. Darmowe zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Agencja pracy Kirsch Services numer KRAZ 12275 poszukuje pracowników do pracy przy pakowaniu zabawek

Obowiązki:

– pakowanie zabawek
– lokacja towarów
– utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

– chęć do pracy w systemie zmianowym
– zaangazowanie w wykonywane obowiązki
– mile widziane prawo jazdy kat b, oraz własny samochód

Oferujemy:

– umowę na warunkach niemieckich
– stawka 10 euro brutto + dodatki zmianowe
– darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym (w pełni
wyposażone)
– pełen pakiet socjalny
– opieke polskiego koordynatora
– pracę od pażdziernika do końca grudnia 2019
– pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

774662404 lub 327123990

adres e-mail : ogloszenia@kirschgruppe.pl

lub: www.kirschgruppe.pl

ID ogłoszenia: 825d70c5803576c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz przy pakowaniu zabawek, Frankfurt nad Menem”

  1. jestem zainteresowana praca tel 0039 3288966254