€ ok. 10000zł

Oferta pracy w Niemczech bez języka – operator Giętarki i Lasera CNC, Meppen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Meppen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2017 02:30

Firma z Meppen zatrudni operatora giętarki i lasera CNC gotowego do rozpoczęcia legalnej pracy w Niemczech. Start możliwy już od stycznia 2017 dla osób doświadczeniem.

Operator Giętarki i Lasera CNC – praca w Niemczech

Opis stanowiska pracy:

– Simply Jobs poszukuje osób do pracy tymczasowej w Niemczech na stanowisku „Operatora maszyn – giętarki i lasera CNC”

Miejsce pracy:

– zachodnia część Niemiec

Termin rozpoczęcia pracy:

– początek stycznia

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– wytwarzanie elementów zgodnie z instrukcjami, rysunkami technicznymi i specyfikacją firmy

– obsługę lasera CNC sterowanego numerycznie

– cięcie laserowe blach

– obsługa giętarek sterowanych numerycznie

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– gotowość do pracy na dwie zmiany i wyrabiania nadgodzin

– Zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna

– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

– sumienność w wykonywaniu obowiązków

– zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

– legalną pracę na podstawie umowy o pracę (współpraca długofalowa)

– Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę

– ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS

– zapewniamy zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach 2-4 osobowych

– atrakcyjne wynagrodzenie

– nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

– zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

– wsparcie naszego biura w razie ewentualnych problemów

– pracę na dwie zmiany z możliwością wyrabiania nadgodzin

Mile widziane:

– uprawnienia na wózki widłowe

– prawo jazdy i własne auto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email: jessica.nentwig@simplyjobs.com.pl wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem:

725 900 869

ID ogłoszenia: 687586cbba41d5ff

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.