€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie artykułów mięsnych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 22:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu artykułów mięsnych na linii produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego. Oferta aktualna od zaraz dla 4 osób.

Stanowisko: Pakowacz artykułów mięsnych

Miejsce: Niemcy

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Na niniejszym stanowisku zadaniem pracownika będzie pakowanie artykułów spożywczych – mięsnych na hali w temperaturze od 0 do 3 stopni Celsjusza.
  • Zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się
  • zorganizowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy zawartej bezpośrednio z niemiecką firmą
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • zapewnione prawo do płatnego urlopu
  • zatrudnienie tymczasowe
  • zorganizowane płatne zamieszkanie
  • przyjazne środowisko pracy

Więcej informacji udzielamy bezpośrednio.

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać z załączeniem CV i zdjęcia na adres: opole@danddpersonal.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Pomocnik/art. mięsne”

źródło: http://www.praca4u.net/panowie-do-pakowania-art-miesnych-id309943.html

ID ogłoszenia: 70255acef292aafb