€ 1860/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 05:09

Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz na stanowisku pakowacza ciastek. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu art. spożywczych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Płaca: 1846 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 3

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości i pakowanie kruchych ciastek do opakowań plastikowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności lub gastronomii
  • rzetelność, zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • na miejscu zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec
  • sprawdzonego pracodawcę

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a3/07/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7445b3938d7bb712

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie ciastek od zaraz Kolonia”

  1. Meller.karinka na 10 lipca 2018 @ 09:31

    Witam serdecznie, jestem zainetresowany powyzej wymieniona praca. Prosze o kontakt pod numer 0157 55843979
    Karina Meller

  2. chuda1505 na 10 lipca 2018 @ 12:48

    proszę o więce informacji pod numer 537545152 lub koko.roko@opoczta.pl

  3. patrycja7148 na 11 lipca 2018 @ 11:40

    Witam jestem chętna, mój nr
    796783686

  4. 1234Kinga na 11 lipca 2018 @ 13:06

    Witam proszę o kontakt 531412264 lub kinga.swidwa@o2.pl

  5. muszka1213 na 12 lipca 2018 @ 22:05

    Witam Jestem zainteresowana pracą, jestem dyspozycyjna od zaraz. Prosze o kontakt 607115591

  6. lenamagda01 na 15 lipca 2018 @ 21:59

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.Posiadam doświadczenie na liniach produkcyjnych przy pakowaniu batonów, ciastek, pieczywa w bardzo szybkim tempie. Bardzo proszę o kontakt 691674499, dziękuję.

  7. KamilaKamila na 15 sierpnia 2018 @ 16:30

    Witam
    Młode małżeństwo zainteresowane pracą. 7 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej ( własna działalność)
    Doświadczenie w utrzymaniu higieny i czystości na stanowisku pracy. Umiejętność przygotowania stanowiska pracy do kontroli sanepidowskiej, aktualne książeczki zdrowia.
    Prawo jazdy, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, umiejętność pracy w trudnych warunkach lub pod presją czasu, siła i wytrzymałość fizyczna dająca możliwość pracy nadgodzinowej.

    Kontakt
    509761470
    cr7ju9@wp.pl