€ 8,50 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech niewymagany język pakowanie elektroniki Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 00:52

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu i komisjonowaniu elektroniki w Buggingen dla Polaków niewymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz – komisjoner

Lokalizacja: Buggingen

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za komisjonowanie i pakowanie towarów.
  • Praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym i biurowym.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do współpracy
  • bezkonfliktowość
  • zaangażowanie, obowiązkowość
  • sumienność, systematyczność

Oferujemy:

  • uczciwe stawki godzinowe
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • bezpłatny transport
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 7 euro za dobę

Prosimy pamiętać iż wszelkie rozmowy oraz wyjazdu do pracy w Niemczech odbywają się z biura ze Wrocławiu.

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV oraz aktualne zdjęcie na adres: kadry@issp.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2328f1/

ID ogłoszenia: 27154ce1b5ac8077

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Niemczech niewymagany język pakowanie elektroniki Buggingen”

  1. lookash19 na 2 lutego 2015 @ 10:38

    Witamy,
    jesteśmy młodym małżeństwem z kilkuletnim doświadczeniem w pracy poza granicami kraju. Nasze atuty to: młodość (Ona – 23 lata, On – 28 lat), energiczność, umiejętność pracy w grupie, świetna organizacja, wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Posiadamy własny samochód, a dojazd na miejsce „z dnia na dzień” nie jest dla nas żadnym problemem. Rozważymy każdą ofertę.

    Kontakt: lookash19@interia.eu, tel. – +48 500-333-036.
    Z poważaniem Monika i Łukasz

  2. AleksanderEwelina na 2 lutego 2015 @ 10:40

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy. Posiadamy własny samochód. Mamy po 21 lat i jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy podstawy J. Niemieckiego. Posiadamy również doświadczenie na produkcji. Mam też uprawnienia na wózki widłowe i pracowałem już w Niemczech. Proszę o kontakt 782-150-986 lub 782-877-943

  3. Witam jestem gotowa do podjęcia tej pracy w chwili obecnej pracuje na podobnym stanowisku w firmie Majami która zajmuje się produkcją cukierków ptasiego mleczka sezamków.Jestem osoba zwinną i szybka.Mam 29 lat w ubiegłym roku byłam w Anglii na zbiorach owoców miękkich gdzie tez sobie świetnie radziłam.Do wyjazdu jestem gotowa od zaraz Prosze o kontakt 726-288-734

  4. mateuszklas1993 na 2 lutego 2015 @ 19:14

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy proszę o kontakt +31687187128

  5. Bartek Zawada na 13 lutego 2015 @ 06:28

    Witam . Jestem Bartek mam 20 lat. jetem. sumienny i dokladny i oczywiscie zainteresowany ogloszeniem .Prosze o kontakt 785743510 . pozdrawiam