€ 1400-1500 euro netto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie lamp samochodowych Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2016 04:01

Poszukujemy pracowników do pakowania lamp samochodowych w fabryce z Bawarii. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz części samochodowych
Liczba miejsc do obsadzenia: 1
Nr ref.: 52/PAK/DE/16
Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy
Wynagrodzenie: 1400 – 1500 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej części samochodowe
  • pracownik będzie przydzielony do pakowania lamp zgodnie z instrukcją
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz zbieranie zamówień
  • inne prace mogą zostać zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zręczność i dokładność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • brak problemów z pracą zmianową
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • mile widziana zdolność obsługi wózka widłowego

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki w wysokości ok. 1400 do 1500 euro netto miesięcznie
  • na miejscu zapewnione jest i częściowo opłacone zamieszkanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną, poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 9245844d0b1c9be1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie lamp samochodowych Bawaria”

  1. robbekk71 na 5 grudnia 2016 @ 19:28

    Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Pracuję na zmiany, mam własny samochód oraz uprawnienia i doświadczenie na wózkach widłowych. Mam 46 lat i interesuje mnie dłuższa współpraca. Przez ostatnie 20 lat nie przebywam na zwolnieniu lekarskim.Obecnie pracuję jako operator produkcji.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.